jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۰۲۶   ۲۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۱

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمان از جان باختن چهار نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در یزدانشهر از توابع شهرستان زرند این استان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سید محمد صابری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مقارن صبح امروز چهارشنبه در پی دریافت گزارش از یک مورد حادثه، یک تیم فوریت های پزشکی به محل در یزدانشهر زرند اعزام شد که پس از بررسی جانباختگان فاقد هر گونه علائم حیاتی اعلام شدند.
 
قاتل خاموش جان چهار نفر را در زرند گرفت
وی تصریح کرد: افراد فوت شده همگی اعضای یک خانواده شامل زن و مرد ۴۷ ساله و ۲ کودک پنج و ۶ ساله بوده اند و این مورد جزو حوادث تلخ امسال فوت بر اثر گاز مونوکسید کربن محسوب می شود.
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمان بیان کرد: در بررسی های اولیه مشخص شده است که نقص در لوله بخار موجب انتشار گاز و فوت این افراد شده است.
وی تاکید کرد:  با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و بارش های جوی شهروندان در استفاده از وسایل گرمایشی نکات ایمنی را رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث تاسف باری نباشیم.
زرند در فاصله ۸۰ کیلومتری شمال مرکز استان قرار دارد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر