jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۸۵۹   ۲۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۷:۵۶

نخست وزیر رژیم صهیونیستی معاون کنونی موساد را به عنوان رئیس آینده سازمان جاسوسی این رژیم معرفی کرد.

title

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از فارس، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سه شب به وقت تهران معاون کنونی موساد را به عنوان رئیس بعدی این نهاد جاسوسی رژیم  اسرائیل معرفی کرد.

به نوشته روزنامه «یعدیعوت آحارونوت» «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی باتوجه به فرا رسیدن بازنشستگی «یوسی کوهن» رئیس کنونی موساد در ماه ژانویه، «سگین»، معاون کنونی موساد  را به عنوان رئیس این سازمان جاسوسی معرفی کرد. این جابجایی هم اینک در «کمیته گلدبرگ» مورد بررسی قرار دارد. این کمیته معمولا صلاحیت افراد معرفی شده برای تصدی در حوزه‌های رده‌های بالا و  امنیتی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پنج سال قبل یوسی کوهن را به سمت دوازدهمین رئیس سازمان جاسوسی موساد منصوب کرد. کوهن جایگزین «تامیر پادرو» شد که از 1 ژانویه سال 2011 ریاست این سازمان جاسوسی را به عهده داشت.  سازمان جاسوسی موساد به طور مستقیم زیر نظر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر