jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۹۸۸   ۲۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۱۲

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری اعضای یک گروه زورگیر، با فاصله کوتاهی از زمان طرح شکایت، توسط پلیس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از فارس از شیراز، فرج شجاعی با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف از یک مغازه در محله تاچارا در شیراز، مأموران انتظامی پاسگاه گلدشت معالی‌آباد، به محل اعزام شده و بعد از بررسی موضوع، کار شناسایی سارقان را آغاز کردند.
 
اعضای یک باند زورگیر در شیراز دستگیر و روانه زندان شدند
وی افزود: در این واقعه سه نفر با سر و صورت پوشیده وارد یک مغازه شده و ضمن تهدید با سلاح سرد، مقادیری نوشیدنی، آجیل، یک دستگاه پوز و مبلغ سه میلیون ریال وجه نقد را ربوده و متواری می‌شوند.
این مقام انتظامی گفت: پلیس با انجام اقدامات تخصصی، موفق شد در کمتر از پنج ساعت، سارقان به عنف را شناسایی کرده و آنان را در مخفیگاهشان در یکی از محله‌های شیراز، دستگیر کند.
شجاعی خاطرنشان کرد: در این ارتباط سه نفر دستگیر شده و در بازجویی به هفت فقره سرقت از مغازه‌ها و موبایل قاپی از شهروندان اعتراف کرده‌اند.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: این سارقان حرفه‌ای، پس از تکمیل اعترافات و تشکیل پرونده، به مراجع قضائی تحویل و روانه زندان شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر