jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۹۰۸   ۲۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۸

تحقیقات پلیس جنایی تهران به ‌دنبال مرگ اسرارآمیز صاحب مزون لباس و سرقت‌ لباس‌عروس‌ها و دلارهایش برای حل این معما آغاز شده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از همشهری آنلاین، ساعت ۱۱ صبح نوزدهم آذرماه امسال مرگ مرموز دختری ۲۶ساله به قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران اعلام شد. جسد این دختر در طبقه سوم ساختمانی در غرب تهران کشف شده بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که دختر ۲۶ساله مزون لباس عروس داشته و آرایشگری هم می‌کرده است.
 
مرگ مرموز دختر جوان و سرقت دلارهایش
مأموران در جریان تحقیقات متوجه شدند که او چند سال قبل پس از قبولی در دانشگاه از شهرستان به تهران آمده و پس از پایان درسش در پایتخت مانده و مزون لباس عروس راه‌ انداخته بود. خانواده‌اش که چند روزی بود از وی بی‌خبر بودند، از شهرستان راهی تهران شده و با کمک مأموران پلیس وارد آپارتمان دخترشان شده و با جسد وی در اتاق خواب مواجه شده بودند.
به ‌دلیل اینکه ۲ هفته از مرگ دختر جوان می‌گذشت علت مرگ قابل تشخیص نبود و در این شرایط بازپرس جنایی دستور داد جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یابد. وقتی مأموران در خانه قربانی حاضر شدند، آنجا به‌شدت به‌هم ریخته بود و در ادامه تحقیقات مشخص شد که او مقداری دلار در خانه داشته که اثری از آنها نبود. از سوی دیگر بخشی از لباس‌های عروس مزون در خانه وی بوده که اثری از لباس‌ها هم نبود. این ماجرا فرضیه سرقت را پررنگ‌تر می‌کرد که با دستور بازپرس جنایی، گروهی از کارآگاهان جنایی تهران تحقیقات خود را برای کشف اسرار مرگ دختر جوان آغاز کرده‌اند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها