jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۰۶۱   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۹

مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بوکان

بی‌احتیاطی در استفاده از بخاری، منزلی مسکونی در بوکان را طعمه حریق کرد

مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: بی احتیاطی در استفاده از بخاری نفتی یک منزل مسکونی در این شهر را دچار حریق کرده و ۲۰۰ میلیون ریال خسارت به بار آورد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، ظاهر فیضه روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در نخستن ساعات بامداد امروز طی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر وقوع آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در منطقه ۳۰ متری "نالشکینه"، ماموران آتش‌نشانی ایستگاه شماره یک بلافاصله به محل اعزام شدند.
 
بی‌احتیاطی در استفاده از بخاری، منزلی مسکونی در بوکان را طعمه حریق کرد
وی بیان کرد: ماموران آتش‌نشانی با سه دستگاه خودرو سبک، امداد و نجات و آتش نشانی به محل اعزام شدند و توانستند آتش را مهار و از سرایت آن به دیگر بخش‌های ساختمان و منازل مسکونی همجوار جلوگیری به‌عمل آمد.
مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: این حادثه به دلیل نشت نفت از یک دستگاه بخاری و عدم توجه به ناسالم بودن آن روی داد که چون ساکنان این منزل در اتاق دیگری درحال استراحت بودند توانستند بدون آنکه به آنها آسیبی وارد شود از ساختمان خارج شوند.
فیضه افزود: این حادثه خسارت جانی نداشته اما بخشی از  وسایل منزل همچون فرش و برخی اثاثیه دیگر طعمه حریق شده و ۲۰۰ میلیون ریال خسارن برجا گذاشت.
وی از شهروندان درخواست کرد تا به منظور جلوگیری از وقوع چنین حوادثی در فصل زمستان، موارد ایمنی رعایت کرده و از بخاری‌های با استاندارهای لازم استفاده کنند.
 در آبان‌ماه گذشته نیز پنج حادثه آتش‌سوزی در منازل مسکونی این شهرستان روی داد که با تلاش آتش‌نشانان در نقاط مختلف سطح شهر مهار شد.
بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر