jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۲۷۷۸   ۱۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۲۳

احتمال بخشیده شدن عیسی آل کثیر در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری، امیرساعد وکیل مشاور حقوقی پرسپولیس درباره پرونده عیسی آل کثیر به فرهیختگان گفت:

 

 ما هرگز از پیگیری این پرونده ناامید نیستیم و هنوز هم امید داریم که به‌ زودی این پرونده در دیوان عدالت ورزش به جریان افتاده و با توجه به لوایحی که ارائه کردیم بتوانیم در نهایت حکم توقف این محرومیت را دریافت کنیم.

 

  پرسپولیس همچنان پیگیر بخشیده شدن آل کثیر

 

وکیل ادامه داد:

 

 با توجه به شرایط کرونایی و البته تحریم ‌های ظالمانه یک دلواپسی برای ما ایجاد شد که مبادا اصلا این پرونده و دفاعیات ما به این دادگاه نرسیده باشد. به همین جهت این موضوع را از مسیر دیگری پیگیری کردیم و این امید را داریم که بعد از تعطیلات پایان هفته میلادی و در روز دوشنبه یا سه‌شنبه خبر خوب به جریان افتادن این پرونده را دریافت کنیم و بتوانیم داوران دادگاه را متقاعد کنیم که فعلا این حکم را متوقف کنند تا آل ‌کثیر بتواند در فینال، پرسپولیس را همراهی کند و بعد از آن این پرونده در زمان لازم مورد بررسی قرار بگیرد و اگر حکم به بخشودگی او آمد که چه بهتر و اگر CAS هم حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا را تایید کرد، این بازیکن ادامه محرومیتش را تحمل کند. چون هنوز موضوع اقدام نژادپرستانه محرز نشده و ما دیدار حساس فینال را در پیش داریم. این احتمال وجود دارد که بتوانیم محرومیت عیسی آل کثیر را متوقف کنیم و این اتفاق با توجه به وضعیت اضطراری موجود دور از ذهن نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر