jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۹۶۹   ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۹

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش‌سوزی در یک اغذیه‌فروشی در منطقه چهارراه طالقانی دو کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین، عباس وحیدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در پاسی از شب جمعه ساعت ۲ و ۳۱ دقیقه طی مراجعه حضوری شهروندی به یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی نزدیک محل حریق، رؤیت دود از یک مغازه اغذیه‌فروشی اطلاع‌رسانی شد.
 
دو کشته و یک مصدوم در پی آتش‌سوزی در اغذیه فروشی کرج
وی بیان کرد: آتش‌نشانان پس از اعزام به محل مشاهده کردند که واحد تجاری یادشده به صورت تعطیل است که پس ارزیابی و باز کردن در واحد تجاری، عملیات اطفا را آغاز کردند و پس از ورود با پیکر سه نفر روبه‌رو می‌شوند.
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تصریح کرد: طی هماهنگی با ستاد فرماندهی، نیروهای اورژانس در محل حاضر و نفرات مذکور که هر سه مرد بودند را از حریق خارج کردند، در این رابطه دو نفر از محبوس‌شدگان در حریق فاقد علائم حیاتی و یک نفر دیگر که دارای علائم حیاتی بود توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی تحویل داده شد.
وی خاطرنشان کرد: با تلاش نیروهای عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی از گسترش حریق به تصرف‌های پیرامون جلوگیری شد.
وحیدی در پایان متذکر شد: علت حادثه یادشده توسط کارشناسان علت‌یابی در دست بررسی است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر