jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۸۷۷   ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۱

پالایشگاه نفت «اِنجن» در شهر دوربان آفریقای جنوبی

انفجار مهیب در پالایشگاه نفت آفریقای جنوبی

منابع محلی از وقوع انفجاری بزرگ در پالایشگاه نفت «اِنجِن» واقع در شهر «دوربان» آفریقای جنوبی خبر دادند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از فارس، انفجاری بزرگ در پالایشگاه نفت «اِنجن» در شهر دوربان آفریقای جنوبی رخ داده است. به گفته پلیس، هنوز گزارشی از تلفات احتمالی این حادثه به دست آن‌ها نرسیده است.
 نیروهای اورژانس و  آتش‌نشانی در محل حادثه مستقر شده‌اند. هنوز اطلاعاتی درباره علت انفجار در دومین پالایشگاه بزرگ نفت خام آفریقای جنوبی منتشر نشده است.
 
انفجار مهیب در پالایشگاه نفت آفریقای جنوبی
به گفته برخی کاربران توییتری، شش کارگر به دلیل جراحات ناشی از استنشاق دود تحت درمان قرار گرفته‌اند.
 ظرفیت تولید آن ۱۲۰ هزار بشکه در روز است و تا سال ۱۹۹۰ بخشی از شرکت نفتی آمریکایی «موبیل» بوده است. این شرکت در ۱۷ کشور حضور دارد و محصولاتش را به بیش از ۳۰ کشور و منطقه اغلب در آفریقا و جزایر اقیانوس هند صادر می‌کند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر