jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۵۳۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۹

پورشه رسماً از مدل کاملاً الکتریکی تایکان خود را در کره جنوبی رونمایی کرده و آغاز فروش را نشان می دهد که در ابتدا فقط برای نسخه تایکان 4S است.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از خبر خودرو، دو نوع قدرتمندتر (توربو و توربو S) در سال 2021 دنبال خواهند شد. این شرکت برای جلب توجه رسانه ها و مشتریان بالقوه، یک نمایشگر هولوگرام دیدنی و جذاب تهیه کرده است.

نمایش این خودروی آتی، که توسط متخصصان هنر جنبشی برای برجسته کردن اعتبار طراحی خودرو و فن آوری پیشرفته طراحی شده است، شاهد حضور تایکان 4S در صحنه در پورشه تایکان آرنا در Garosu-gil در مقابل خبرنگاران و افراد معتبر در سئول بود.

طی هفته های منتهی به رونمایی، یک پروژه اسب هولوگرامی در حال اجرا است، در حالی که اعضای عمومی با نمایش هولوگرام اسبی که در خیابان ها می دوند در نمایشی با نام اصلی تایکان - که تقریباً می تواند به معنای «روح اسب جوان با نشاط» ترجمه شود.

اسب های هولوگرام که در سطح شهر می دوند احتمالاً منظره بسیار جالبی بوده است، مخصوصاً در زمان کنونی که به اندازه معمول جاذبه در شهرها وجود ندارد.

از آنجا که مانند گذشته هیچ نمایشگاه خودرویی وجود ندارد، تولیدکنندگان احتمالاً مدل های جدیدی را به روشهای مختلف جدید ارائه می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.