jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۹۱۳۵۵   ۱۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۳

با وجود مصدومیت محمدرضا خلعتبری در سپاهان ،بازهم کی روش استنلی مهاجم برزیلی این تیم در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه ، کی روش استنلی در لیگ برتر بیستم هنوز در ترکیب اصلی سپاهان اصفهان قرارنگرفته است و امروز هم محمد محبی و سجاد شهباززاده در خط حمله بازی می کنند.این در حالی است که کی روش استنلی از گران ترین بازیکنان لیگ برتر محسوب می‌شود و در حالی که دوران مصدومیت را هم پشت سر گذاشته،به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان می شود.

 

  تداوم نیمکت‌نشینی یکی از گران ترین بازیکنان لیگ برتر در سپاهان


عده ای معتقدند کی روش استنلی به خاطر تغییر سبک بازی سپاهان نیمکت نشین شده است اما به نظرمی رسد محرم نوید کیا از میزان آ مادگی او هم چندان راضی نیست و انتظار بیشتری از مهاجم برزیلی تیمش دارد.


سپاهان در زمان کاپیتانی محرم نوید کیا از تهاجمی ترین تیمهای ایران بود که بیشتر روی زمین بازی می کرد و محرم قصد دارد در دوران مربیگری هم همان روش را ادامه بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر