jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۳۴۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۶

رئیس هیئت کوهنوردی استان اصفهان

کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند پیدا نشد

با وجود گشت‌زنی‌های زیاد در منطقه، تاکنون خبری تازه از کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند به دست نیامده است.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از همشهری آنلاین، مهدی نصر اصفهانی، رئیس هیئت کوهنوردی استان اصفهان گفت: دوشنبه هفته گذشته سوم آذر یک کوهنورد ۲۷ ساله اهل استان اصفهان برای صعود به قله دماوند رفت و دوست این کوهنورد او را تا گوسفندسرا همراهی کرد. پس از دو روز که از برگشت او خبری نشد، تیم‌های امداد و نجات از روز پنجشنبه اثری از این کوهنورد پیدا نکردند و تنها جای پای او را در قسمتی از مسیر یافتند اما به دلیل بارش برف زیاد اثر جای پا از یک جا به بعد قطع شد.
 
کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند پیدا نشد
وی درباره آخرین وضعیت گروه‌هایی که به منطقه اعزام شده‌اند، اظهار کرد: روز گذشته گشت هوایی با بالگردهای هلال احمر در منطقه داشتیم که نتیجه‌ای حاصل نشد و متاسفانه تاکنون اثری از کوهنورد اصفهانی نیست. در گشت‌زنی هوایی و زمینی بیشتر جبهه‌ها را بررسی کردیم، مشکل اصلی ما شرایط جوی نامساعد و ناپایدار و برف و بوران و مه منطقه است، البته در ساعتی هوای آفتابی داشتیم اما در مجموع هوا مناسب نیست.
نصر اصفهانی افزود: از اصفهان حدود ۱۵ نفر به منطقه اعزام شدند که یک گروه شب گذشته بازگشت و اکنون در حال بررسی عکس‌ها و اسناد هستیم تا با اطلاعات بیشتر به کار ادامه دهیم. چند گروه دیگر از نیروهای اصفهان در منطقه حضور دارند و به کار عملیات امداد، کمک می‌کنند. با توجه به شرایط این احتمال وجود دارد که فردا پایان روند عملیات اعلام شود، باید عکس‌ها را بررسی کنیم و بعد با توجه به شرایط جوی و گزوه‌های مستقر در منطقه تصمیم بگیریم.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر