jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۰۴۲   ۱۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۰

مدیر امور ارتباطات سازمان آتش‌نشانی تبریز

تصادف زنجیره‌ای در تبریز سه مصدوم برجا گذاشت

مدیر امور ارتباطات سازمان آتش‌نشانی تبریز گفت: بر اثر برخورد هفت دستگاه خودروی سواری در اتوبان پاسداران سه نفر مصدوم شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایرنا، سیامک نوروزی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ ‌هنگام حرکت در مسیر اتوبان پاسداران به سمت میدان فهمیده ، از مسیر منحرف شده و با تیر برق میانی جاده  برخورد کرده و واژگون شد که بر اثر آن ۲ سرنشین مرد آن مصدوم شده و راننده مرد نیز دچار صدمه و در داخل خودرو محبوس شد.
 
تصادف زنجیره‌ای در تبریز سه مصدوم برجا گذاشت
وی ادامه داد: تیم اعزامی آتش نشانی با رعایت اصول ایمنی در تصادفات جاده‌ای، راننده محبوس را به بیرون منتقل کرده و به همراه دو سرنشین مصدوم دیگر خودرو پژو جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.
نوروزی خاطرنشان کرد: ‌۶ دستگاه خودرو سواری دیگر نیز با یکدیگر برخورد کرده بودند که خوشبختانه صدمات جانی نداشتند؛ آتش نشانان ایستگاه شماره هفت با، عملیات امدادی این حادثه را با ایمن سازی خودروها و انتقال خودرو پژو توسط جرثقیل خاتمه دادند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر