jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۷۱۹   ۰۹ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۷

مرد آشنا که متهم است دختر معلول را مورد آزار و اذیت شیطانی قرار داده، با حکم دادگاه بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با شکایت مددکار دختر معلول در دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد.

مددکار روناک به قضات گفت: روناک دچار کند‌ذهنی است و خانواده‌اش او را به بهزیستی آورده و در اینجا نگهداری می‌شد. هرازگاهی نیز خانواده‌اش او را به خانه برده و بعد از مدتی باز می‌گرداندند. خرداد امسال هم خانواده‌اش به بهزیستی آمده و او را با خود بردند. چند روز بعد وقتی روناک به بهزیستی برگشت از نظر روحی پرخاشگر شده بود. موضوعی او را آزار می‌داد. چند بار با او ضحبت کردم تا از مشکلش مطلع شوم که حرفی نمی‌زد. سرانجام به من اعتماد کرد و برایم گفت که در خانه پدری او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. آنطور که روناک برایم تعریف کرده، خواهرش شاهد این ماجرا بوده است.

پس از این شکایت قضات از روناک تحقیق کردند. دختر نوجوان که نمی‌توانست به‌خوبی صحبت کند ، برای قضات توضیح داد؛ وقتی به خانه پدری رفته یکی از نزدیکانش او را مورد آزار و اذیت قرار داده و اجازه نداده زودتر به بهزیستی برگردد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، روزی که دختر نوجوان مورد آزار و اذیت قرار گرفت، چند مرد در خانه آنها مهمان بودند. دو نفر از مهمانان به دادگاه احضار شده اما منکر آزار و اذیت دختر نوجوان شدند. با توجه به این‌که روناک یکی از آنها را به عنوان آزارگر معرفی کرده بود ، دادگاه حکم بازداشت این مرد را صادر کرد و قرار شد دختر نوجوان برای بررسی وضعیت روحی و روانی و صحت گفته‌هایش به پزشکی قانونی معرفی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها