jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۲۵۳ ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۱۵

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد؛

قبل از ساعت ۲۱ به مقصد برسید تا جریمه نشوید

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: کار‌های خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوانند قبل از ساعت ۲۱ به مقصد رسیده و خودروی خود را متوقف و خاموش کنید.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی همه خانی با بیان اینکه شهروندان تردد خود را باید به گونه‌ای تنظیم کنند که قبل از ساعت ۹ منزل باشند، گفت: از اول آذر ماه برخی محدودیت‌ های تردد کرونایی اجرا شده که از جمله مهم‌ترین آن‌ها عدم تردد خودرو‌ها از ساعت ۲۱ الی ۴ بامداد بود.

وی افزود: اینکه این محدودیت‌ها قانون شد و برای همگان لازم الاجرا بود، یک طرف، اصرار و پافشاری و بهانه تراشی‌های برخی رانندگان برای تردد بعد از ساعت ۲۱ هم از طرفی دیگر باعث شد تا دوربین‌های کنترل ترافیک پای کار آمده و بدون هیچ اغماض و تردیدی نسبت به جریمه خودرو‌های متخلف اقدام کنند.

سرهنگ همه خانی گفت: این شرایط و اعمال محدودیت‌های تردد بیشتر و دقیق‌تر در این دو هفته که هفت روز از آنرا سپری می‌کنیم باعث شده برخی افراد در خصوص رفت و آمد در شهر تهران و در برنامه ریزی‌های تردد خود تجدید نظر کنند و ساعات دیگری را برای انجام امورات و کار‌ها اختصاص دهند.

وی گفت: مدیریت سفر و تنظیم برنامه‌های روزانه در این شرایط یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که رانندگان می‌بایست به خوبی آنرا انجام داده و کار‌های خود را طوری برنامه ریزی کنید که بتوانند قبل از ساعت ۲۱ به مقصد رسیده و خودروی خود را متوقف و خاموش کنید.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: دوربین‌ های کنترلی ترافیک کار خود را انجام می‌دهند و به راحتی خودرو‌های متخلف را جریمه و در سیستم ثبت می‌نمایند و فقط آندسته از رانندگانی که با توجه به شرایط کاری مجوز تردد دارند می‌توانند در این ساعات تردد نمایند پس تمام تلاش خود را به کار بندید تا بعد از ساعت اعلامی بمنظور جلوگیری از شیوع و قطع بیماری کرونا با خودروی شخصی در خیابان‌ها تردد نداشته و به مقصد رسیده باشید.

سرهنگ همه خانی افزود: در این دوهفته تردد در بین ساعات ۲۱ تا ۴ صبح را در سطح شهر تهران و با خودروی شخصی را فراموش کرده و از یاد ببرید و چنانچه قصد خارج شدن از منزل را به هر دلیل دارید با وسایل نقلیه عمومی این کار را انجام دهید و با دوربین‌های کنترل ترافیک چانه نزنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر