jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۱۶۷   ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۸

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران

حریق کارگاه ۲۰۰۰ متری تولید مواد نفتی در جاده ورامین

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق در کارگاه ۲۰۰۰ متری تولید مواد نفتی در جاده ورامین خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره حادثه حریق در کارگاه تولید مواد نفتی در ورامین اظهار داشت: این حادثه ساعت ۸:۵۰ صبح امروز در جاده ورامین، محله قلعه نو، شهرک عشق آباد به وقوع پیوسته است.
 
حریق کارگاه ۲۰۰۰ متری تولید مواد نفتی در جاده ورامین
وی با بیان اینکه در این کارگاه مواد نفتی به ویژه روغن و پروفیل تولید می‌شد، گفت: نیروهای آتش نشانی پس از اطلاع این حادثه از طریق سامانه ۱۲۵ به محل اعزام و موفق به اطفای حریق شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این کارگاه ۲۰۰۰ متری دارای چندین مخزن محل نگهداری مواد نفتی بود، افزود: یکی از این مخازن با ظرفیت ۳ هزار و ۵۰۰ لیتر مواد نفتی طعمه حریق شده بود و به دلیل سرریز شدن مواد نفتی احتمال انفجار بزرگ سرایت آتش به سایر مخازن وجود داشت که با اقدام به موقع آتش‌نشان‌ها از وقوع حادثه با ابعاد بیشتر جلوگیری شد.
ملکی خاطرنشان کرد: یک نفر به دلیل این حادثه مصدوم شد که با کمک نیروهای آتش نشانی، تحویل نیروهای اورژانس داده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر