jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۹۳۷ ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۰:۲۴

گاهی اوقات، تست‌های شخصیت شناسی می‌توانند بدترین صفات و ویژگی‌های ما را برملا کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، همه ما دارای ویژگی‌ها و صفات خوب و بد هستیم که ریشه همه آن‌ها در شخصیت ما است و این ویژگی‌ها بستگی به عوامل مختلفی مانند محیط اطراف و خانواده و حتی دوستان ما دارند تا خودشان را بروز دهند، امّا با توجه به تیپ‌های شخصیتی هر فرد می‌توان به این ویژگی‌ها و صفات پی برد.
 
به همین منظور در این مطلب، تست شخصیتی را برای شما مهیا کرده‌ایم که باید اولین چیزی که در تصویر، توجه شما را به خود جلب می‌کند، بگویید و مطالب را با دقت بخوانید تا در انتهای آن، بدترین ویژگی شما برملا شود.
 
تست شخصیتی که بدترین ویژگی شما را مشخص می‌کند
 

چهره مرد با سبیل

 
اگر اولین چیزی که در تصویر متوجه آن شدید، چهره مرد با سبیل بود، باید بدانید که اگرچه بدترین چیز درباره شما، غرورتان است، امّا شما همیشه فردی مطمئن بوده‌اید و این فوق العاده است. امّا علاوه بر این، شما به خودتان ایمان دارید و همیشه برای انجام دادن هر کاری روی خودتان حساب می‌کنید.
 
اطمینان داشتن در مورد خود بسیار خوب است، امّا تصور اینکه شما در هر موقعیتی، پاسخ هر سوالی را دارید و فقط حرف شما تنها حرف درست و منطقی است، خیلی بد است. پس اگر قصد دارید با افراد دیگر ارتباط داشته باشید و یک دنیای بزرگ از دوستانتان در اطراف خود تشکیل دهید، قبل از اینکه صحبت کنید، فکر کنید و تصور نکنید که راه انتخابی شما تنها راه است.
 

مرد نوازنده عود

 
اگر در اولین نگاه متوجه مرد نوازنده عود شدید، بدترین ویژگی شما عصبانیت‌تان است.
شما همیشه تصور می‌کنید که در حفظ کردن خونسردی خود و همچنین بیخود عصبانی شدن، بهترین عملکرد را دارید. امّا این درست نیست و در حقیقت، زمان‌هایی هم که به فکر خودتان برخورد آرامی با دیگران دارید، از عصبانیت کاری می‌کنید که افراد از شما دور شوند.
 
هر کسی، گاهی اوقات عصبانی می‌شود و خشم یک احساس عادی در هر انسانی است، امّا اگر عصبانیت برای شما تبدیل به یک معضل شده است، نیاز است که علت این معضل را در اعماق روح خود جستجو کنید.
بسیاری از علت‌هایی که باعث عصبانیت شما می‌شوند از جمله مسائلی هستند که نیازمند این واکنش شما نیستند، بنابراین به جای جوش آوردن و عصبانی شدن، سعی کنید به پیاده روی کوتاه بروید.
 

سبد‌های آویزان

 
سبد‌های آویزانی که توجه شما را در اولین نگاه به خود جلب کرده‌اند نشان دهنده این هستند که بدترین ویژگی شخصیت شما حس شوخ طبعی تان است، چرا که شوخی‌های شما اصلا بامزه نیستند و اگر کسی به آن‌ها می‌خندد به خاطر این است که نمی‌خواهد به روحیه شما آسیب برساند.
 
البته این به معنای آن نیست که شما فرد بی مزه‌ای هستید، امّا اصرار شما به لطیفه گفتن یا انجام دادن شوخی‌های سبک کمی جو موجود در جمع را عجیب می‌کند، بنابراین خودتان باشید و از این لطیفه‌های بی مزه دوری کنید، چون موقعیت‌های خنده دار، خودشان به سراغ شما می‌آیند.
 

شمشیر

 
شمشیر، نشان دهنده این است که بدترین چیز درباره شما مهارت کلامی تان است، چرا که شما هیچ زمانی از زبان خود برای گفتن چیز‌های خوب استفاده نمی‌کنید و در عوض، از آن برای دعوا استفاده می‌کنید تا از
مخمصه‌ها نجات پیدا کنید و یا از آن، در هزاران کار دیگر بهره بجویید.
 
اگر تمایل دارید راه و روش چرب زبانی‌تان را عوض کنید، سعی کنید کمتر حرف بزنید و بیشتر گوش کنید و اگر به چیز‌هایی که دیگران می‌گویند گوش کنید، ممکن است دریابید که برای تأثیر گذاشتن در زندگی دیگران نیازی نیست که از چرب زبانی برای آن‌ها استفاده کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر