jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۷۷۲   ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۹

فرمانده انتظامی استان از شناسایی یک کارگاه تولید مواد بهداشتی تقلبی در "ماهدشت" کرج و کشف ۳۰ هزار لیتر جوهرنمک تقلبی به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر بیان داشت: ماموران پلیس اقتصادی استان البرز در پی رصد انبارها برای پیشگیری از هرگونه دپوی کالای قاچاق و احتکار شده،  از وجود یک کارگاه غیر قانونی تولید مواد بهداشتی در منطقه "ماهدشت" کرج مطلع شدند.
 
شناسایی کارگاه تولید مواد بهداشتی تقلبی در
وی با اعلام این خبر اظهار داشت: در بازرسی از کارگاه، مشخص شد که برخلاف ضوابط قانونی و بدون مجوزهای لازم اقدام به تولید مواد بهداشتی تقلبی از جمله جوهر نمک، اسید و لوله بازکن با برند معروف محصولات بهداشتی می شود.
فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در این رابطه ۳۰ هزار لیتر مواد اولیه و تجهیزات و مخازن مربوط به تولید مواد بهداشتی کشف ومالک کارگاه نیز دستگیر شد.
وی گفت: بر اساس نظر کارشناسان اداره بهداشت استان ارزش تقریبی مواد بهداشتی کشف شده وتجهیزات موجود در کارگاه ۶ میلیارد ریال برآورد شده است .
سردار محمدیان با بیان این که تولید و عرضه محصولات بهداشتی و دارویی باید با مجوز و تایید وزارت بهداشت و تحت نظارت سازمان غذا و دارو باشد از مردم خواست در صورت مواجه با موارد مشکوک طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران را در این خصوص مطلع کنند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر