jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۵۸۵   ۰۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۱۹

فرمانده هنگ مرزی درگز در شمال غرب مشهد

۳۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط مرزبانان درگز کشف شد

فرمانده هنگ مرزی درگز گفت: مرزبانان این هنگ در راستای برخورد با قانون شکنان و مخلان نظم و امنیت و با اشراف اطلاعاتی ۳۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال(ماینر) را کشف و ضبط کردند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ فرج قنبری روز سه شنبه افزود: در پی اخبار واصله مبنی بر تهیه و استخراج ارز دیجیتالی در منطقه لطف آباد بلافاصله مرزبانان با هماهنگی مقام قضایی یک باب منزل را که از قبل شناسایی شده بود مورد بازرسی قرار دادند.
 
۳۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط مرزبانان درگز کشف شد
وی اضافه کرد: در بازرسی از این منزل علاوه بر دستگاههای بیت کوین،تجهیزات مربوطه نیز کشف و ضبط شد و دو نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
فرمانده هنگ مرزی درگز گفت: کارشناسان، ارزش ریالی موارد مکشوفه را یک میلیارد و ۹۲۰ هزار ریال برآورد کرده اند. 
شهرستان درگز در ۲۶۴ کیلومتری شمال غرب مشهد قرار دارد. 


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر