jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۱۹۶   ۰۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۹

فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان اداره کل شیلات سیستان وبلوچستان

توقیف هفت قایق متخلف صیادی در چابهار ودشتیاری

هفت قایق متخلف صیادی درمحدوده آب‌های چابهار ودشتیاری توقیف شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز سیستان و بلوچستان؛ فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان اداره کل شیلات سیستان وبلوچستان گفت: اکیپ های گشت پایگاه های حوزه استحفاظی پایگاه های چابهار و کنارک موفق به شناسایی و توقیف هفت فروند شناور صیادی متخلف که در حال صید با گرگور بودند به همراه بیش از ۱۰ عدد قفس گرگور برای استفاده در صید غیرمجاز، شدند.
 
توقیف هفت قایق متخلف صیادی در چابهار ودشتیاری
نجف صفری افزود:  در عملیاتی دیگر گشت دریایی نیروهای پایگاه پسابندر در حین گشت زنی در منطقه تعدادی شناور متخلف کلاس قایق در حال صید غیرمجاز رویت که با مشاهده نیروهای حفاظت از منابع آبزیان فراری شده و تعداد چهار طاقه تور غیرمجاز از آنها کشف و ضبط و برای سیر مراحل قانونی به پایگاه پسابندر منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر