jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۸۶۸۱   ۰۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۲

فرمانده انتظامی استان قم از کشف احتکار ۹ هزار و ۱۲۰ کیلوگرم روغن خوراکی در قم خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، سردار "سید محمود میرفیضی" اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام اقدامات پلیسی یک انبار احتکار روغن خوراکی را در قم شناسایی کردند.
 
کشف احتکار ۹ هزار و ۱۲۰ کیلوگرم روغن خوراکی در قم
فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: در ادامه مأموران با هماهنگی مقام قضائی استان به محل مذکور اعزام و ۹ هزار و ۱۲۰ کیلوگرم روغن خوراکی اعم از ۳۰۰ حلب ۱۶ کیلویی روغن مایع و تعداد ۲۷۰ کارتن روغن جامد احتکار شده را کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کردند.
سردار میرفیضی، ارزش محموله کشف شده را برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از یک میلیارد ریال عنوان کرد.
فرمانده انتظامی استان قم افزود: متهم در نهایت به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر