jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۸۳۱۳   ۲۹ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۱:۳۶

مرحله گروهی فصل 21-2020 لیگ ملت های اروپا به پایان رسید و تکلیف تیم های صعود کننده به نیمه نهایی مسابقات مشخص شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از طرفداری و یوفا، مرحله گروهی فصل 21-2020 لیگ ملت های اروپا به پایان رسید و تکلیف تیم های صعود کننده به نیمه نهایی مسابقات مشخص شد.

تیم های ایتالیا، بلژیک، فرانسه و اسپانیا صدرنشین گروه های چهارگانه سطح A لیگ ملت های اروپا شدند و به این ترتیب این چهار تیم برای کسب عنوان قهرمانی لیگ ملت های اروپا در فصل 21-2020 تلاش می کنند. روز 3 دسامبر 2020، مصادف با پنجشنبه 13 آذر 1399 قرعه کشی نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا انجام می شود و چهار تیم راه یافته حریفان خود را خواهند شناخت. نیمه نهایی و فینال مسابقات مقرر شده در کشور صدرنشین گروه A برگزار شود که با توجه به صدرنشینی ایتالیا در این گروه، کشور ایتالیا میزبان نیمه نهایی و فینال لیگ ملت های اروپا خواهد بود. ایتالیا دو استادیوم آلیانز تورین و سن سیروی میلان را به یوفا پیشنهاد کرده که روز 13 آذر، تکلیف میزبان لیگ ملت های اروپا هم مشخص می شود. 

 

    هر چیزی که باید درباره نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا بدانید

 

چهار تیم راه یافته ایتالیا، بلژیک، فرانسه و اسپانیا که به نیمه نهایی رسیده اند، در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 هم نفع خواهند برد. آن ها به جای گروه های شش تیمی، در گروه های پنج تیمی قرار می گیرند و به این ترتیب تعداد بازی های کم تری خواهند داشت.

تاریخ برگزاری مسابقات نیمه نهایی و فینال لیگ ملت های اروپا 

  • مسابقه نیمه نهایی اول: چهارشنبه، 14 مهر 1400
  • مسابقه نیمه نهایی دوم: پنجشنبه، 15 مهر 1400
  • مسابقه رده بندی و فینال: یکشنبه، 18 مهر 1400
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر