راز مرد خلافکار که با معرفی خودش به‌عنوان تاجر مقیم آلمان قصد داشت با دختری ازدواج کند، با یک تماس فاش شد. یکی از همدستان متهم برای انتقام با دختر جوان تماس گرفت و هویت واقعی خواستگارش را فاش کرد.
کد خبر: ۱۲۸۸۰۴۸

به گزارش خبرنگار جنایی روزنامه جام‌جم، هفته گذشته مردی با پلیس ۱۱۰ تهران تماس گرفت و اطلاع داد که دو مرد با سد کردن راه خودروی پژو ۲۰۶، راننده خودرو که دختر جوانی بود را با خود بردند. موضوع به پلیس گزارش شد و ماموران تحقیقات در این‌باره را آغاز کردند.

جست‌وجوهای پلیس ادامه داشت تا این‌که چند روز بعد دختر جوانی به پلیس آگاهی تهران آمد و از نامزد سابقش به اتهام آدم‌ربایی، شکنجه و سرقت پژواش شکایت کرد.

وی در جریان تحقیقات گفت: منشی یک شرکت تجاری‌ام و محل کارم در شمال تهران است. چندی پیش در اینستاگرام با مردی به نام مهرداد آشنا شدم که مدعی بود مربی بدنسازی و تاجر است و در آلمان زندگی می‌کند و چند روزی است که برای دیدن خانواده‌اش به ایران آمده است. می‌خواهد ازدواج کند و با همسرش به آلمان بازگردد اما هنوز فرد مورد نظرش را پیدا نکرده است. بعد از مدتی دلباخته یکدیگر شدیم و با والدینش به خواستگاری‌ام آمد و نامزد کردیم. اما دو روز مانده بود به مراسم عقد تماس یک‌مرد ناشناس همه چیز را تغییر داد و فهمیدیم که مهرداد دروغ گفته و خلافکار سابقه‌داری است. او دو ماه قبل از خواستگاری از زندان آزاد شده بود. وقتی رابطه‌ام را با او تمام کردم، برای انتقام همراه دوستش مرا ربودند و دو روز شکنجه دادند.

با دستور بازپرس دادسرای جنایی تهران، تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم فراری و همدست او ادامه داشت و دستور توقیف خودروی سرقت‌شده از شاکی نیز صادر شد.

سرانجام پلیس خودروی سرقتی را در یکی از محله‌های جنوب شهر توقیف و راننده آن بازداشت و به پلیس آگاهی منتقل شد.

در ادامه معلوم شد او همان مهرداد است. او ابتدا منکر جرایمش بود اما در مواجهه حضوری با شاکی پرونده اعتراف کرد و گفت: پس از آزادی از زندان، در اینستاگرام با مهرناز دوست شده و دلباخته‌اش شدم. می‌خواستم با او ازدواج کنم اما یکی از همدستانم به خاطر این‌که سهم کمتری از کیف‌ قاپی به او داده بود، مرا لو داد. بعد از این‌که مهناز ارتباطش را با من قطع کرد، تصمیم گرفتم او را ربوده و با شکنجه مجبور به ازدواج کنم. با دوستم او را ربودیم و دو روز شکنجه‌اش دادم که متوجه مرگش شدم. جسدش را در بیابان رها کرده و قصد فرار از کشور را داشتم که دستگیر شدم. بعد از دستگیری متوجه زنده ‌بودن دختر جوان شدم. با اعتراف وی، همدستش بازداشت شد و اعتراف کرد در ربایش شاکی نقش داشته اما در شکنجه‌دادن وی نقشی نداشته است.

برای متهمان قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها