jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۲۵۷   ۲۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۲

جانشین رئیس پلیس راه استان هرمزگان

تصادف مرگبار پژو405 با کامیون در بندرعباس

جانشین رئیس پلیس راه استان از برخورد یک دستگاه سواری پژو405 با یک دستگاه تریلی در محورسیرجان به بندر عباس وکشته شدن راننده وسرنشین پژو405 در این تصادف خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، اسماعیل تنها بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد تصادف درمحور سیرجان -بندر عباس، ماموران جهت بررسی به محل اعلامی اعزام شدند.

تصادف مرگبار پژو405 با کامیون در بندرعباس

وی بیان داشت: پس از اعزام مأموران مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 و یک دستگاه کامیون به دلایل نامعلومی با یکدیگر برخورد که در این حادثه راننده خودرو پژو 405 و یکی از سرنشینان در دم جان باختند.

 این مقام مسئول انتظامی با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است؛ از رانندگان خواست حین رانندگی تمام حواس خود را فقط به رانندگی معطوف دارند و از عجله و شتاب خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر