دبیر قرارگاه مبارزه با کرونا خبر داد؛

بررسی آخرین وضعیت طرح تعطیلی مشاغل؛ ۲۶ آبان

دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا از برگزاری نشست مشترک ویدئو کنفرانس قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با فرمانداران، بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان های سراسر کشور در هفته پیش رو خبر داد.
کد خبر: ۱۲۸۶۸۳۶

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست - معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با اعلام این خبر گفت: این نشست روز دوشنبه ۲۶ آبان ماه با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تمامی فرمانداران، بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به صورت ارتباط تصویری برگزار می شود.

دین پرست تصریح کرد: برگزاری نشست مذکور در راستای اجراء و تحقق هرچه بهتر و موثرتر سیاست ها، برنامه ها و مصوبات ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی است.

دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا همچنین افزود: در این نشست، ۱۰ نفر از فرمانداران و ۱۰ نفر از روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ها، به نمایندگی از همه شهرستان ها، نسبت به ارائه گزارش و تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا، اقدامات انجام شده، موانع و مشکلات پیش رو و همچنین آخرین وضعیت اجرای طرح تعطیلی همه مشاغل- منهای گروه شغلی (۱)- از ساعت ۱۸، در مراکز استان ها و شهرهای بزرگ، می پردازند.

دین‌پرست تصریح کرد: محل استقرار بخشداران و روسای شبکه بهداشت و درمان شهرستانهایی که به صورت ویدئوکنفرانس در نشست روز دوشنبه آتی حضور خواهند داشت، به منظور سهولت در برقراری ارتباط، در فرمانداری ها خواهد بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها