jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۶۸۲۳   ۲۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۷

آتش سوزی کامیون کشنده اسکانیا، در کیلومتر۵۰ محور انار - رفسنجان، با کمک آتش نشانی مهار شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، آتش سوزی کامیون کشنده اسکانیا در کیلومتر۵۰ محور انار - رفسنجان پس از ورودی روستای شریف آباد کشکوئیه با کمک نیروهای آتش نشانی کشکوئیه و رفسنجان با مداد امروز مهار شد.

آتش سوزی کامیون در محور انار - رفسنجان
 در این حادثه کامیون کشنده اسکانیا حامل میلگرد و فوم با کامیون کشنده دانگ فانگ حامل سیب زمینی برخورد کرد وکامیون کشنده اسکانیا آتش گرفت.

سرگرد پور موسی رئیس پلیس راه انار  هم علت حادثه را برخورد کامیون کشنده اسکانیا با کامیون کشنده دانگ فانگ  ودر نتیجه حریق کامیون کشنده اسکانیا بر اثر بی توجهی به جلو راننده کشنده اسکانیا اعلام کرد .


این حادثه هیچ گونه تلفات جانی نداشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر