jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۵۴۱۵   ۱۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۸:۰۷

فرمانده انتظامی استان کردستان از توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در محور دهگلان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از  خبرگزاری تسنیم از دهگلان، سردار علی آزادی از توقیف یک اتوبوس با 10 میلیارد ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

محموله ۱۰ میلیارد ریالی کالای قاچاق در استان کردستان توقیف شد

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی مأموران پلیس حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه اتوبوس حامل بار قاچاق در ایست و بازرسی صلوات‌آباد شهرستان دهگلان شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: در بازرسی از این اتوبوس 2 دستگاه کولر گازی، 3 تن، 401 کیلوگرم گردو، 150 کیلوگرم زردآلو خشک‌شده، 620 کیلوگرم مغز گردو و 483 کیلوگرم بادام درختی خارجی قاچاق کشف شد.

سردار آزادی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف‌شده را 10میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار کرد: در این رابطه خودرو توقیف و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر