jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۴۱۹۵   ۱۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۰

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی عمان به تعریف و تمجید از سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران پرداخت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبر ورزشی، برانکو ایوانکوویچ سابقه سال‌ها کار در فوتبال ایران را دارد. او به عنوان دستیار اول میروسلاو بلاژوویچ وارد فوتبال ایران شد و از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ در ایران ماند. سپس به پرسپولیس رفت و چند سال دیگر هم به فعالیت در تهران ادامه داد. 

 

        حمایت و تمجید برانکو از سرمربی تیم ملی

 

از این رو، سرمربی پیشین تیم ملی، شناخت کاملی از وضعیت فوتبال ایران دارد و خاصیت بازیکنان، مربیان و جو فوتبالی در کشورمان را می‌شناسد. به همین علت است که در تازه‌ترین مصاحبه خود، بر مبنای همین شناخت، انتخاب دراگان اسکوچیچ در پست سرمربی تیم ملی ایران را یک شناخت خوب تلقی می‌کند و می‌گوید: «اسکوچیچ چند سال در ایران مربیگری کرده و با کار در کشور شما و روحیات بازیکنان ایرانی به خوبی آشناست. او انتخاب بسیار خوبی است چون هنوز هم معتقدم مربیان کروات در فوتبال ایران راحت‌ترکار می‌کنند و به قول معروف به فوتبال شما می‌خورند.» 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر