jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۲۴۶ ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۲

یکی از خطرناک ترین قاتلان سریالی جهان

قاتل سریالی ۴۸ نفر را در زندان کشت

"ماکوس پائولو داسیلوا"۴۲ ساله زندانی برزیلی است که به دلیل جنایت های بی وقفه اش پشت میله های زندان شهرت جهانی یافته است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، داسیلوا در سال ۱۹۹۵ میلادی تنها وقتی ۱۸ سال سن داشت به دلیل سرقت راهی زندان برزیل شد اما هنگام گذراندن دوران محکومیتش با دیگر زندانیان درگیر شده و تاکنون ۴۸ زندانی را پشت میله های زندان به قتل رسانده و لقب هیولای زندان و قاتل سریالی را از آن خود کرده است.
میزان خشونت "مارکوس"‌ به دلیل جنایت هایش باعث شد او تبدیل به یکی از خطرناک ترین قاتلان سریالی جهان شناخته شود.
 
قاتل سریالی ۴۸ نفر را در زندان کشت
امضای او بر سر قتل هایش بریدن سر قربانیان و کندن پوست از بدنشان بوده و همه قربانیانش را به همین شیوه کشته است.
گزارش های موجود نشان می دهد که وی به دلیل جنایت هایش با حبس ابد روبروست اما هنگامی که مقابل دادستان برزیلی قرار گرفته تاکید کرده که از هیچکدام از جنایت هایش پشیمان نیست و تاکید کرده قربانیانش متجاوزان و سارقانی بوده اند که از دیگر زندانیان سوء‌استفاده کرده و گذراندن دوران محکومیت را برای آنها دشوار ساخته اند.
او که به عنوان رهبر یکی از باند مشهور قاتلان برزیلی نیز شناخته شده یک گروه بادیگارد نیز در زندان دارد که در شرایط لازم از وی حمایت می کنند.به گفته دیگر زندانیان "مارکوس" هر بار پس از جنایت فریاد می زند که قصد دارد زندانیان بیشتری را بکشد.
با وجود جنایت های "مارکوس"‌روان پزشکان اعلام کردند که او بیمار روانی نیست اما از اختلال شخصیت رنج می برد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر