jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۸۲۶۷۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۷

با توجه به وضعیت قرمز و بحرانی پایتخت صورت گرفت؛

تاکید فرماندار تهران بر حضور ۵۰ درصدی کارکنان دستگاه اجرایی

فرماندار تهران گفت: با توجه به وضعیت قرمز و بحرانی تهران حضور کارکنان نهادهای دولتی در پایتخت تاپایان آبان به 50 درصد کاهش یافت.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، عیسی فرهادی معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: در راستای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت‌ های شدید کرونایی در پایتخت با وجود وضعیت قرمز و بحرانی، حضور کارکنان نهادهای دولتی در تهران نیز تاپایان آبان به ۵۰ در صد کاهش خواهد یافت.

وی با قدردانی از تلاش همه دستگاه‌های دخیل در جهت مقابله با بیماری کرونا و به ویژه کادر درمانی به عنوان سربازان خط مقدم این مبارزه، گفت: با ارزیابی‌های صورت گرفته در مورد دستگاه‌های اجرایی می‌توانیم بگوییم که هیچیک از دستگاه‌ها و افراد، در انجام وظایفشان در روند شکست این بیماری کوتاهی نکرده‌اند و باید همچنان همگی تلاش کنیم با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی زنجیره انتقال این ویروس قطع شود.

وی ادامه داد: اگر آحاد جامعه و مسئولان هر کدام وظیفه خود را با هماهنگی و اقدامات مؤثر به خوبی انجام دهند در مسیر مدیریت بیماری کرونا قطعاً در آینده‌ای نزدیک شاهد کنترل و مهار این بیماری خواهیم بود.

فرماندار تهران اظهار داشت: اطلاع رسانی منسجم، یکدست، شفاف و آگاهی بخش، بدور از هراس بی مورد، باید در دستور کار تمام مسئولان و کمیته‌ها باشد و کمیته اطلاع رسانی ضروری است این موضوع را برای رسانه‌ها و بویژه رسانه ملی و فعالان عرصه فضای مجازی تبیین کند و از آنها در این عرصه یاری و همراهی بخواهد و در جهت کاهش اضطراب ناشی از بیماری کرونا در میان آحاد جامعه تلاش کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: حضور کارکنان دولت و دستگاه‌ های اجرایی در تهران تا پایان آبان ماه ۵۰ درصد کاهش می‌یابد.

فرهادی افزود: دستگاه‌های اجرایی موظف اند ضمن برنامه ریزی برای ارائه به موقع و سریع کلیه خدمات عمومی و ضروری حوزه مسئولیت خود تصمیمی اتخاذ کند که در ارائه این خدمات به مردم با استفاده از روش‌های مختلف از جمله ارائه خدمات به طور الکترونیکی و دورکاری با وقفه مواجه نشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر