ادعای نکونام آیا درست است؟ نکونام مدعی شده است سازمان لیگ به بهانه آماده نبودن یکی دو تیم شروع بازی های فصل جدید را به تاخیر انداخته است.
کد خبر: ۱۲۸۲۵۲۵

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، سرمربی تیم فولاد خوزستان روز گذشته در این باره گفت: همه چیز به هم می آید! برنامه لیگ هم دادند ولی چون یکی دو تیم آماده نبودند بازی ها عقب افتاد. قطعا ستاد کرونا تشخیص داده که بازی ها برگزار نشود ولی با 4-5 روز هیچ اتفاقی نمی افتد. در این وسط تیم ملی با بوسنی بازی دوستانه دارد و این دیگر شاهکار برنامه ریزی است. ما برنامه ریزی را درست انجام دادیم، اردو گذاشتیم ولی الان این شرایط به سود تیم‌هایی است که آماده نیستند. ما از این موضوع ناراحت و گله‌مند هستیم. نه فقط ما بلکه بقیه تیم ها ناراحت هستند. شرایط الان نابرابر است و تصمیم ها گرفته شده است. وقتی تمرینات تیم هایی که سازمان نداشت و درست انجام نمی شد کاملا مشخص بود آنها با خیال راحت تمرین می کردند. از اول مشخص بود که بازی ها در موعد مقرر برگزار نمی شود و... 

 

      نکونام: سازمان لیگ به بهانه آماده نبودن یکی دو تیم فصل جدید را به تاخیر انداخت

دراین باره با یکی از مدیران فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتیم تا به صحت و سقم ماجرا پی ببریم؛ او ابتدا از ما خواست که اشاره ای به نامش نداشته باشیم و بعد گفت: تنها یکی از باشگاه های حاضر در لیگ برتر به طور رسمی از سازمان لیگ خواست که لیگ برتر را با تاخیر برگزار کند. البته حق با تیم مورد نظر بود به این دلیل که بازی های سنگینی را پشت سر گذاشته بود و حتی ما در اروپا هم شاهد این فورجه به تیم ها هستیم. نمونه اش در یکی از کشورهای اروپایی تیم بزرگ به دلیل درگیری با بازی های باشگاهی بین المللی در دو هفته ابتدایی بازی ها شرکت نکرد. در ایران هم چنین بحثی مطرح بود اما در نهایت سازمان لیگ تصمیم گرفت بازی ها را در شرایطی برگزار کند که همه تیم ها از هفته ابتدایی در بازی ها شرکت کنند. ضمن اینکه بحث کرونا هم در این بین مانع از برنامه ریزی منظم بازی های لیگ برتر شده است. شرایط قرمز است و حتی می بینید بازی ها شروع نشده تیم ها از  حضور بازیکنان کرونایی در ترکیب خود خبر می دهند. حتی به تازگی به بهانه کرونا بازی تیم ملی با مالی لغو شد و قبلا هم چند بازی فولاد به همین بهانه لغو شده بود. در نهایت به نظر من لیگ برتر با حضور همه تیم ها آغاز شود بهتر از این است که در هفته های ابتدایی یکی دو تیم به بهانه هایی در آن حضور نداشته باشند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها