jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۲۴۳۳   ۰۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۰

مربی تیم پرسپولیس تهران از سرپرست مدیرعاملی این باشگاه درخواست کرد استعفا کرده و این تیم را ترک کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایلنا، کریم باقری، مرد بی حاشیه نیمکت پرسپولیس به اتفاقات اخیر این باشگاه واکنش نشان داد.

مهدی رسول پناه به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس طی ۴۸ ساعت اخیر با ویدیوهایی که اظهاراتش منتشر شده به عنوان جنجالی‌ترین فرد فضای مجازی فوتبال ایران شناخته می‌شود.

رسول پناه علیه شجاع خلیل زاده و یحیی گل محمدی و سایر بازیکنان و اعضای این باشگاه اظهاراتی را مطرح کرده که موجب دلخوری شده است و تبعات آن تا جایی پیش رفته که مرد بی حاشیه این باشگاه به آن واکنش نشان داده است.

کریم باقری مربی تیم پرسپولیس در صفحه رسمی اینستاگرامش خطاب به رسول پناه نوشت از سمتش استعفا کند و این تیم را ترک کند تا حواشی پایان یابد.

 

  کریم باقری به رسول پناه: شاید مدیر خوبی باشی ولی نه برای پرسپولیس!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر