jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۲۴۳۳   ۰۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۰

مربی تیم پرسپولیس تهران از سرپرست مدیرعاملی این باشگاه درخواست کرد استعفا کرده و این تیم را ترک کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایلنا، کریم باقری، مرد بی حاشیه نیمکت پرسپولیس به اتفاقات اخیر این باشگاه واکنش نشان داد.

مهدی رسول پناه به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس طی ۴۸ ساعت اخیر با ویدیوهایی که اظهاراتش منتشر شده به عنوان جنجالی‌ترین فرد فضای مجازی فوتبال ایران شناخته می‌شود.

رسول پناه علیه شجاع خلیل زاده و یحیی گل محمدی و سایر بازیکنان و اعضای این باشگاه اظهاراتی را مطرح کرده که موجب دلخوری شده است و تبعات آن تا جایی پیش رفته که مرد بی حاشیه این باشگاه به آن واکنش نشان داده است.

کریم باقری مربی تیم پرسپولیس در صفحه رسمی اینستاگرامش خطاب به رسول پناه نوشت از سمتش استعفا کند و این تیم را ترک کند تا حواشی پایان یابد.

 

  کریم باقری به رسول پناه: شاید مدیر خوبی باشی ولی نه برای پرسپولیس!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر