jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۴۲۰ ۰۲ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۸:۳۰

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد

روز بد با طعم «مونو اکسید کربن» در کهگیلویه و بویراحمد/ گازگرفتگی 8 نفر

طبق آن چه آمارها می‌گویند استان کهگیلویه و بویراحمد در فوتی‌های ناشی از گازگرفتگی با توجه به جمعیت رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج طبق آن چه آمارها می‌گویند استان کهگیلویه و بویراحمد در فوتی‌های ناشی از گازگرفتگی با توجه به جمعیت رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.
هنوز یک ماهی از فصل پاییز نگذشته که در آمار پزشکی قانونی 3 نفر بر اثر گازگرفتگی در استان جان خود را تاکنون از دست داده اند.
روز بد با طعم «مونو اکسید کربن» در کهگیلویه و بویراحمد/ گازگرفتگی 8 نفر
 مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان می‌گوید: امروز ساعت ۸/۳۰ صبح طی گزارش با مرکز اورژانس ۱۱۵ یاسوج مبنی بر مسمومیت ۶ نفر از اعضای یک خانواده با گاز مونوکسید کربن در روستای دشتروم بلافاصله پایگاه اورژانس ۱۱۵ دشتروم به محل حادثه اعزام شد.
جلیل ادامه داد: به محض رسیدن تکنسین های اورژانس ۱۱۵، اقدامات حمایتی و درمانی اولیه برای مصدومین انجام و خوشبختانه نیاز به انتقال به مرکز درمانی نبود.
جلیل افزود: راس ساعت ۴ عصر گزارش دوم مبنی بر مسمومیت دو نفر با گاز co در شهر یاسوج بلافاصله پایگاه اورژانس ۱۵ شهری به محل حادثه اعزام شد.
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان ادامه داد: بلافاصله به محض رسیدن نیروهای اورژانس ۱۱۵، اقدامات درمانی اولیه انجام و جهت مراقبت های درمانی بیشتر به مرکز درمانی انتقال داده شدند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر