رونالد کومان در واکنش به انتقادات جرارد پیکه از مدیران باشگاه بارسلونا مدعی شد که او حق دارد در این باره اظهارنظر کند و حضور راموس در میدان را به سود رئال مادرید خواند.
کد خبر: ۱۲۸۲۴۱۴

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فوتبالی، دو تیم رئال مادرید و بارسلونا فردا عصر اولین کلاسیکوی فصل 21 - 2020 را در روزشگاه خالی از تماشاگر نیوکمپ برگزار خواهند کرد. این دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو در هفته گذشته مسابقات لالیگا با یک گل برابر حریفان خود شکست خورده‌اند و حالا فرصت دارند تا شرایط را بهبود بخشیده و از یکدیگر فاصله بگیرند. کومان در ابتدای کنفرانس خبری خود درباره انتقادات پیکه از باشگاه بارسلونا گفت: " پیکه سالهاست در باشگاه بوده و حق اظهارنظر دارد و من به آن احترام می‌گذارم. او باهوش است و اگر چنین مصاحبه‌ای کرده با آگاهی بوده و فردا بازی خوبی ارائه خواهد داد. من به نظرات او احترام می‌گذارم. " 

      کومان: پیکه حق انتقاد دارد، حضور راموس به سود رئال است

کومان درباره بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر اظهار داشت: " همه تیم‌ها به بازگشت تماشاگرانشان نیاز دراند. عجیب است که هیچکس در چنین ورزشگاه بزرگی نباشد تا جو ایجاد کند خصوصا برای تیم میزبان بسیار سخت است. اما ما باید به آن عادت کنیم و امیدوار باشیم که هواداران خیلی زود به ورزشگاه برگردند. هواداران در چنین دیدارهایی مانند یار دوازدهم هستند. "

رئال مادرید در دو بازی گذشته خود در لالیگا و لیگ قهرمانان برابر کادیز و شاختار دونتسک شکست خورده اما کومان باور دارد که آنها تیم ضعیفی نیستند. سرمربی هلندی در این باره گفت: " فکر می‌کنم فشار زیادی روی هر دو تیم هست. عملکرد بستگی به نتیجه ندارد. شاید رئال مادرید در دو بازی اخیر در سطحی که باید نبوده اما این بدین معنا نیست که آنها آسیب پذیر هستند. آنها تیم بزرگی هستند که می‌دانند چطور فشار را کنترل کنند و می‌دانند که باید پیروز شوند. نتایج قبلی تاثیری روی آنها ندارد. هر دو تیم انگیزه زیادی دارند. حریف بسیار باکیفیت است و من انتظار ندارم که به اندازه دو بازی قبلی به ما فضا بدهند. ما انتظار داریم که منسجم‌تر باشند. "

سرجیو راموس به دلیل مصدومیت در برابر شاختار به میدان نرفت اما به احتمال زیاد در ترکیب اصلی رئال مادرید برابر بارسلونا حضور خواهد داشت. کومان مدعی شد: " سرجیو راموس عامل مهمی برای آنها است چون مدافع میانی قدرتمندی است و شخصیت بزرگی در زمین دارد که می‌تواند روی اطرافیانش تاثیر بگذارد. "

او درباره شرایط گریزمان گفت: " او هم مانند هر بازیکن دیگری فرصت بازی دارد. بحث درباره نقش هر بازیکن در هر بازی خوب نیست. ما می‌خواهیم همه در بهتری سطح باشند. "

مربی هلندی درباره رقابت جذاب وینیسیوس و آنسو فاتی در این بازی اظهار داشت: " ما می‌دانیم که آنها دو بازیکن جوان خوب هستند. آنها چیزهای زیادی یاد می‌گیرند و به سرعت رشد می‌کنند. سن برای من مهم نیست و چیزی که اهمیت دارد تنها عملکرد بازیکنان است. "

کومان در دوران حضورش در بارسلونا تجربه بازی در الکلاسیکو را داشته و خاطراتی نیز دارد. او با یادآوری این خاطرات گفت: " من در چند دربی حاضر بودم. در بعضی پیروز شدم و در بعضی شکست خوردم. بازی 0 - 5 را به خاطر دارم که ضربه آزاد زیبایی را گل کردم و همچنین اولین الکلاسیکویم که در آن دو پنالتی زدم و با نتیجه 1 - 2 پیروز شدیم. با این حال باید آرام و خونسرد باشی. این بازی برای بازیکنان جوان حتی بزرگتر هم هست اما باید تمرکز داشت. "

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها