jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۲۱۵۶   ۰۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۹

مددی: باید مبلغ قرارداد بازیکنان را کاهش دهم ؛ قراردادها خارج از عرف است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پارس فوتبال، خبری درباره دروازه بان سوم استقلال منتشر شد که قرارداد خود را به مدت سه فصل دیگر با این تیم تمدید کرده است. این در حالی است که این دروازه بان چندی پیش و در دوره ریاست احمد سعادتمند قرارداد خود را تمدید کرده بود. اما حالا مددی سرپرست جدید باشگاه استقلال معتقد است قراردادهایی که در دوره‌ی قبلی بسته شده نامتعارف بوده و باید مجددا بررسی شود.

گفتنی است پیش از سفر استقلالی‌ها به قطر و در حالی که تعداد زیادی از بازیکنان قراردادشان به اتمام رسیده بود و وضعیت آبی‌ها برای سفر به قطر نامشخص بود، تعدادی از بازیکنان (در حدود ۸ الی ۹ نفر) قراردادشان را شبانه تمدید کردند تا تیم بدون مشکل به قطر برود. در همان زمان هم عنوان میشد که قراردادهایی که مدیریت وقت با بازیکنان بسته بسیار سنگین است و می‌تواند در آینده آبی‌ها را دچار مشکل کند.

احمد سعادتمند پس از حذف استقلال از رقابت های لیگ قهرمانان و مشکلاتی که با هیئت مدیره داشت از کار خود برکنار شد و حالا احمد مددی که به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده بر ادعاهای مطرح شده صحه گذاشته است.       

                                                                                                                افشاگری مدیرعامل استقلال درباره قرارداد عجیب بازیکنان آبی پوش                                                                                                  مددی در همین خصوص گفت :

متأسفانه در برخی از قراردادهای قبلی، عرف و استانداردهای قرارداد رعایت نشده است. چاره‌ای نداریم جز اینکه بخشی از قراردادها را بازنگری کنیم. تلاش خواهیم کرد در فضای حرفه‌ای و پس از مذاکرات مجدد، نسبت به اصلاح قراردادها اقدام کنیم. بحث اصلاح قراردادها را از حسین پورحمیدی، دروازه‌بان استقلال آغاز کردیم. متأسفانه قرارداد قبلی او مناسب نبود و نجومی بود. دغدغه‌های باشگاه را به او و مدیربرنامه‌هایش گفتیم و آنها واقعیت را متوجه شدند. وقتی با پورحمیدری و مدیربرنامه‌هایش صحبت کردیم، پذیرفتند که قرارداد بازنگری شود. امیدوارم قرارداد سایر بازیکنان را نیز در فضای حرفه‌ای بازنگری کنیم.

 

اگرچه سرپرست استقلال توانسته قرارداد دروازه‌بان سوم باشگاه را دچار تغییر و از مبلغ قرارداد او کسر کند اما درباره سایر بازیکنان به نظر نمی‌رسد کار به همین آسانی باشد. بازیکنانی که خود را جزو عناصر اصلی باشگاه می‌بینند و احتمالا مقدار قرارداد و ارزش خود را همانقدر می‌دانند و باشگاه نیز موظف است به تعهدات خود پایبند باشد. این موضوع علیرغم هشدارها می‌تواند در آینده کار باشگاه استقلال در پرداخت مطالبات بازیکنانش را سخت‌تر از گذشته کند و بدهی‌های این باشگاه را بیش از پیش انباشته کند.

باید منتظر ماند و دید سرپرست باشگاه استقلال تا چه اندازه می‌تواند در این هدف که به نظر آسان نمیرسد موفق باشد. چه آنکه اگرچه طبق گفته مددی قراردادهای بازیکنان خارج از عرف است، اما بازیکنی مانند علی کریمی حتی با همان شرایط هم راضی به تمدید قرارداد نشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر