jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۲۱۳۹   ۰۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۶

در حالی که استقلال سخت به دنبال بازگرداندن علی کریمی است ولی به نظر می‌رسد پیشنهاد سپاهان کار را برای آن ها سخت کند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خودروتک، علی کریمی در نیمه راه لیگ قهرمانان آسیا به اردوی استقلال اضافه شد و در دو بازی خود در این رقابت ها نشان داد که حضورش در ترکیب این تیم بسیار موثر است. با این حال تمام شدن مدت قرارداد علی کریمی با استقلال موجب شده تا استقلال نه به دنبال تمدید که باید به نوعی از نو به دنبال جذب ستاره تیم خود باشد.

                                پیشنهاد سنگین سپاهان برای جذب ستاره استقلال                                                                                                       در این میان گفته می شود سپاهان با رقم سنگین 10 میلیارد تومان برای جذب کریمی پا پیش گذاشته است. رقمی که بعید است استقلال حاضر باشد بیشتر از آن را بپردازد.

موضوع نزدیک شدن علی کریمی به سپاهان وقتی جدی تر می شود که بدانیم او روز گذشته در اصفهان حضور داشته است و تصویری از او به همراه حسین پاپی ستاره سال های قبل سپاهان منتشر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر