jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۱۷۱۶   ۲۹ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۳

هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ تکرار دستاوردهای فصل گذشته تیمش را بسیار سخت می داند.

بایرن مونیخ و اتلتیکو مادرید در چارچوب هفته اول مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 22:30 چهارشنبه شب در آلیانتس آرنا به مصاف هم می روند.     

        هانسی فلیک: اتلتیکو مادرید تیم منظمی است؛ می خواهیم تا حد ممکن در لیگ قهرمانان موفق باشیم  

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از وب سایت یوفا، هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ در نشست خبری پیش از این دیدار گفت:

 

می خواهیم در این فصل لیگ قهرمانان تا جای ممکن موفق ظاهر شویم. تکرار دستاورد فصل گذشته به شدت سخت است. رقبای بسیار خوب و زیادی در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند و ما باید بازی به بازی فکر کنیم. وقت زیادی برای تمرین نداشته ایم. در برابر بیله فلد، اوضاع بهتر از قبل بود اما هنوز می توانیم در برخی وضعیت ها بهتر شویم. در بازی با بیله فلد با توپ خیلی خوب کار کردیم و بسیار راضی بودم.

آلفونسو دیویس کمی افت داشته است؛ لوکاس هرناندز خیلی خوب کار می کند 

 

 همه بازیکنان غیر از تانگی کواسی و لروی سانه آماده و در دسترس هستند. وضعیت یوسوا کیمیش؟ همه می دانند که کیمیش چه اهمیتی در بازی بایرن مونیخ دارد اما با توجه به متولد شدن فرزند دوم او، اوضاع برایش خیلی سریع پیش رفت و باید تا فردا صبر کنیم و ببینیم چه می شود. لوکاس هرناندز می تواند در دو پست مدافع چپ و مدافع مرکزی بازی کند. او در حال حاضر در پست مدافع چپ خیلی خوب کار می کند و به بازی بدون توپ تیم، کیفیت خاصی تزریق می کند. به خاطر مصدومیت ها، لوکاس در فصل گذشته دوران سختی را سپری کرد اما در مقاطع پایانی فصل نشان داد که چه قابلیت هایی دارد. آلفونسو دیویس شاید کمی افت داشته است اما سرعت و پویایی او عنصر مهمی برای بایرن مونیخ است. در تمرینات امروز، دیویس دوباره خیلی خوب کار کرد. افت مقطعی برای بازیکن جوانی که فصلی بسیار خوب و پرفشار را سپری کرد، طبیعی است. داگلاس کاستا؟ در همان روزهای اول، او نشان داد که چه توانایی هایی دارد. سانترها و شوت های او عالی است. هدف ما این است داگلاس کاستا را به صد درصد آمادگی برسانیم و در آن صورت داگلاس می تواند کمک بزرگی برای تیم باشد. خیلی خوشحالم که چنین بازیکنی را در تیمم دارم.

 اتلتیکو مادرید یکی از بهترین سیستم های دفاعی اروپا را دارد

 

بازی کردن با اتلتیکو مادرید در اولین بازی گروه نکته جالبی است. دیگو سیمئونه توانسته همچنان باعث پیشرفت تیمش شود. آن ها یکی از بهترین سیستم های دفاعی اروپا را دارند و در خط حمله هم کیفیت بالایی دارند. بنابراین باید در دفاع مستحکم باشیم و حریف را هم تحت فشار قرار دهیم. نقاط ضعف و قوت حریف را به خوبی آنالیز کرده ایم. به چیزهایی که در گذشته اتفاق افتاده، اهمیتی نمی دهم. اتلتیکو در این فصل فقط دو گل خورده و این یعنی آن ها فوتبال منظمی بازی می کنند. ما هم طرح خود را در ذهن داریم و می خواهیم فردا آن ها را اجرایی کنیم.  

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر