jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۰۸۱۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۹

سرمربی تیم فوتبال لیورپول پس از شکست سنگین تیمش مقابل استون ویلا برای بازیکنانش نامه‌ای جالب فرستاده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از میزان، شکست ۷-۲ لیورپول مقابل استون‌ ویلا، یورگن کلوپ، سرمربی قرمزهای آنفیلد را وادار کرد تا نامه‌ای طولانی برای بازیکنانش ارسال کند، او در مصاحبه‌ای که داشت در این خصوص صحبت‌های زیر را مطرح کرد.نامه جالب کلوپ برای بازیکنان لیورپول

بعد از بازی، شب خیلی بدی را می‌گذراندم، صبح فردای بازی می‌دانستم باید با بازیکنانم صحبت کنم، ولی آنها اینجا نبودند؛ بنابراین پیام خیلی خیلی طولانی را برای آنها فرستادم، پیغامی که شامل تمام افکارم در مورد اتفاقات رقم خورده بود و پس از آن احساس بهتری داشتم.

باید با آن کنار می‌آمدیم و کار دیگری از دستمان بر نمی‌آمد، شکست دقیقا نقطه مقابل آن چیزی است که در پی آن هستیم، شکست ۷-۲ خیلی بد است اما گاهی می‌تواند مفید باشد. این فرصت را داریم تا در دیدار شنبه، مقابل تیمی که در اوج قرار دارد (اورتون)، آنچه می‌خواهیم را ارائه دهیم. ببینیم کدام یک از ما بهتر با این چالش کنار می‌آییم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر