jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۴۳۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۸

ستوان دوم داراب امرانی از کارکنان فرماندهی انتظامی استان عصر روز گذشته(چهارشنبه ۲۳ مهرماه) حین ماموریت در محور یاسوج _ دهدشت دچار سانحه رانندگی و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت خبرگزاری رکنا، سرهنگ "کیقباد مصطفایی" رئیس پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مامور وظیفه شناس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد "ستوان دوم داراب امرانی" عصر روز گذشته ۲۴مهرماه طی مأموریتی در عملیات تعقیب و گریز در برخورد و مقابله با قاچاقچیان و دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی در محور مواصلاتی شهرستان بویراحمد به شهرستان کهگیلویه در سانحه رانندگی، جان عزیز خود را در راه امنیت مردم، جان به جان آفرین تسلیم کرد.
مرگ تلخ ستوان داراب امرانی هنگام ماموریت
وی تصریح کرد: چندی پیش و بدنبال اطلاع پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت افرادی سودجو و قاچاقچی، گروهی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع به ماموریت اعزام شدند.
رئیس پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد : خودروی حامل سه نفر از ماموران پلیس در نزدیکی روستای بابکان در محور یاسوج_دهدشت دچار سانحه شد که متأسفانه در این حادثه مرحوم داراب امرانی در دم جان باخت و دو نفر دیگر از همکاران مصدوم که توسط عوامل اورژانس، به مراکز درمانی منتقل شدند.
مصطفایی در پایان ضمن ابراز تأسف از این ضایعه جبران ناپذیر و عرض تسلیت به همکاران فرماندهی انتظامی استان و خانواده گرامی ایشان و طلب غفران الهی برای مرحوم امرانی تاکید کرد: ماموران نیروی انتظامی همواره در خط مقدم مقابله با نا امنی و برقراری نظم و امنیت اجتماعی قرار دارند و درگذشت این همکار وظیفه شناس در حین ماموریت و دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی، گواه بر صدق این ادعاست.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر