jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۴۳۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۳

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عامل قاتل مرد ۵۰ ساله بوشهری بعد از ۱۲ سال دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت خبرگزاری ایرنا، روابط عمومی پلیس روز پنجشنبه به نقل از سردار خلیل واعظی افزود: پنج مرداد سال ۱۳۸۷ فردی ۵۰ ساله در خیابان امامزاده شهر بوشهر کنار اتومبیل خود در حالت تیر خورده مشاهده شد که با تحقیق میدانی کارآگاهان پلیس مشخص شد مقتول از سوی ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت با سلاح کمری به قتل رسیده است.
عامل قتل شهروند بوشهری بعد از ۱۲ سال دستگیر شد
وی بیان کرد: به علت مبهم بودن مدارک و سرنخ دقیق و شناسایی نکردن قاتل یا قاتلان احتمالی در زمان وقوع قتل پرونده این جنایت به دایره عملیات ویژه ارجاع شد.
واعظی ادامه داد: پس از بازخوانی دقیق، بررسی مستندات و مدارک موجود، انجام تحقیقات میدانی وسیع کارآگاهان پلیس شخص مظنون ۳۳ ساله که در زمان وقوع قتل ۲۱ سال سن داشت را شناسایی کردند.
واعظی افزود: پس از هماهنگی قضائی فرد مظنون به قتل دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: متهم ابتدا منکر جنایت بود اما پس از رویارویی با مستندات جمع آوری شده و یافته‌های پلیس از جمله مشخص شدن موقعیت مکانی وی در حوالی صحنه قتل، لب به اعتراف گشود و پس از ۱۲ سال پرده از راز این جنایت برداشت.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم در اعتراف‌های خود علت وقوع قتل را اختلاف‌های شخصی با مقتول عنوان کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر