jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۲۳۸ ۲۳ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۲

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور:

پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس محدوده تونل کندوان مسیر جنوب به شمال و تردد روان در هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت نشان می‌دهد.

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در محدوده تونل کندوان در جاده چالوس

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای شمالی گفت: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس محدوده تونل کندوان مسیر جنوب به شمال و تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج-تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک خبر داد.

انسداد شبانه جاده کندوان به دلیل روکش آسفالت تا 30 مهر

آشوری اظهار کرد: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران تا 30 مهر از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت در کیلومتر 35 تا 55، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می‌‌شود.

آزادراه‌ کرج-تهران پرترافیک‌ترین جاده‌ کشور در شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج و آزادراه قزوین-کرج ثبت شد.

سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راهها 16.1 درصد

وی بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد 2280 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 1.6 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر کماکان جاده فرعی شمشک - دیزین،محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد - نهبندان و محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر