jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۹۱۸ ۰۲ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۵

سخنگوی هییت رییسه مجلس گفت که چهارشنبه هفته آتی، جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت برگزار خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم،  حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور  عصر امروز (سه شنبه)طی نامه‌ای، علیرضا رزم حسینی را به عنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس معرفی کرد.
در همین زمینه محمد حسین فرهنگی سخنگوی هییت رییسه مجلس گفت که نامه رییس جمهور برای معرفی گزینه پیشنهادی وزارت صمت فردا در صحن علنی اعلام وصول خواهد شد.
وی همچنین گفت که چهارشنبه هفته آتی، جلسه رای اعتماد به آقای رزم حسینی برگزار خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر