نوانما جاجم نوانما کد خبر: ۱۲۷۶۵۸۰   ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۰

نمایشگاه نقاشی خط علی رضا روح الامینی با عنوان "خلوت مسیح " با موضوع عاشورا و امام حسین (ع) از چهارم تا هیجدهم مهرماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش جام جم آنلاین یه نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران در این نمایشگاه 30 اثر از آثار روح الامینی در زمینه نقاشی خط با مضمون اشعار، القاب و ادعیه هایی پیرامون عاشورا در معرض دید عموم قرار میگیرد.
علی رضا روح الامینی در گفتگویی با ذکر این مطلب که به علت کم بودن آثار نقاشی خط با موضوع عاشورا بسیار علاقمند بودم تا نمایشگاه نقاشیخط با چنین مضمونی برگزار کنم خاطر نشان کرد : حضرت امام حسین (ع) آیینه جمال و جلال حضرت حق بر روی زمین است . آیینه نیز ابزار انعکاس حقایق است . کاربرد آیینه در معماری عتبات عالیات و مقدسه نیز به همین دلیل است . از این رو از سه اثر که با تلفیق خط و آیینه کاری سنتی کار شده است رونمایی می شود.
شایان ذکر است آیین گشایش نمایشگاه نقاشی خط علی رضا روح الامینی با عنوان "خلوت مسیح " چهارم مهر ماه ساعت 17 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه تا هیجدهم مهرماه می توانند با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی در روزهای عادی از ساعت 10 الی 19 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 تا 19 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: