Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۳۰۲ ۱۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۷

لیونل مسی از تصمیمش برگشت و تمایلی به ترک بارسلونا ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، لیونل مسی با ارسال درخواستی به باشگاه بارسلونا جدایی خود را اعلام کرده بود تا غوغایی در جهان فوتبال به پا شود.

در واقع اصرار مدیران باشگاه بارسلونا و البته علاقه مسی به این شهر و هوادارانش و البته رفع ناراحتی موقت باعث شد تا مسی از تصمیم بزرگ و جنجالی اش برگردد.

 

مارکا چاپ مادرید با تیتر «مسی می‌ماند و همچنین بحران» به حل نشدن مشکلات مدیریتی بارسلونا اشاره کرد.

 

روزنامه های اسپانیا : مسی می ماند (تصاویر)

 

 

موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا نیز «مسی می‌ماند و نهایت توان خود را می‌گذارد» را به تیتر اول خود بدل کرد. مسی در مصاحبه خود عنوان کرد که یک فصل دیگر می‌ماند و برای کسب جام خواهد جنگید.

 

روزنامه های اسپانیا : مسی می ماند (تصاویر)

 

 

 روزنامه اسپورت چاپ اسپانیا نیز با تیتر « می‌ماند -  Se Queda» از ماندن فوق‌ستاره بارسلونا حرف زد. این تیتر طعنه‌ای به ماجرای پیکه و نیمار در سال 2016 نیز دارد. زمانی که مدافع اسپانیایی از ماندن ستاره برزیلی حرف زد ولی این بازیکن راهی پاریس شد.

 

روزنامه های اسپانیا : مسی می ماند (تصاویر)

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر