Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۲۸۴ ۱۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۳

نماینده تهران در مجلس از جلسه امروز کمیسیون اصل ۹۰ درباره قرارداد "ویلموتس"خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، سید نظام موسوی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت بررسی قرارداد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در کمیسیون اصل 90 قوه مقننه، گفت: با توجه به شکایت های که در این زمینه به کمیسیون واصل شده بود براساس وظایف ذاتی کمیسیون به این موضوع ورود کرده ایم.وی با بیان اینکه تاکنون چندین جلسه درباره این موضوع در کمیسیون و کمیته فرهنگی اجتماعی آن داشته ایم، ادامه داد:پیش از این با دعوت از وزیر وزرش و مسئولان فدراسیون فوتبال توضیحات آنها را درباره نحوه بسته شدن قرار با ویلموتس را استماع کرده ایم.
 
نماینده تهران در  مجلس با بیان اینکه همچنان ابهاماتی در این پرونده وجود دارد، عنوان کرد: برای رقع این ابهامات قرار براین شد تا جلسه ای را امروز  با حضور معاونان وزیر ورزش و مسئولان فدراسیون فوتبال برگزار کنیم.
 
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: در چند روز آینده گزارش کمیسیون درباره پرونده ویلموتس در کمیته اجتماعی و فرهنگی آن تدوین و سپس برای بررسی بیشتر به صحن کمیسیون ارجاع می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر