jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۵۱۲۸   ۱۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۶

رئیس سازمان وظیفه عمومی خبر داد؛

مهلت معرفی مشمولان کنکوری تا پایان شهریور

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با بیان اینکه مشمولان کنکوری فارغ التحصیل سال ۹۸ تا پایان شهریورماه مهلت معرفی دارند، گفت: مشمولان از حداکثر مهلت تعیین شده استفاده کنند و مشمولان مجاز به انتخاب رشته نیز می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تا اول آذر ماه تمدید کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری افزود: تمام مشمولان (دانش آموزان، دانشجویان و طلاب) که در ماه های خرداد، تیر و شهریور سال ۹۸ فارغ التحصیل شده اند و منتظر اعلام نتایج کنکور هستند، برابر مقررات تا پایان شهریور ماه مهلت دارند نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

وی گفت: این دسته از مشمولان ضروری است از حداکثر مهلت تعیین شده استفاده کنند و سپس به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰مراجعه کنند.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: مهلت تعیین شده فقط برای معرفی و ثبت درخواست بوده و تاریخ اعزام به خدمت این عزیزان برای ماه های آتی مشخص می شود تا مشکلی برای انتخاب رشته و ثبت نام نداشته باشند.

وی بیان داشت: مشمولان شرکت کننده در کنکور سراسری در صورتی که طبق نتایج اولیه اعلامی سازمان سنجش مجاز به انتخاب رشته شوند، می توانند تاریخ اعزام خود را تا اول آذر ماه تمدید کنند.

سردار مهری افزود: با اعلام نتایج قطعی پذیرش دانشگاه ها، مشمولان پذیرش شده با ارائه درخواست معافیت تحصیلی از دانشگاه مربوطه و ابطال برگ آماده به خدمت، از مجوز معافیت تحصیلی برخوردار می شوند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها