jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۰۵۳   ۲۹ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۸

معاون باشگاه استقلال گفت: در مورد دانشگر و باقری هنوز تصمیم گیری نشده و طی هفته آینده نسبت به اتخاذ تصمیم نهایی اقدام می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین ،فارس نوشت: احمدمددی در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر کشتی، در مورد تیم داری باشگاه استقلال اظهار داشت: باشگاه بزرگ استقلال امسال بر اساس برنامه ریزی و سیاست گذاری مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، برنامه ریزی کرد که در بیستمین دوره لیگ برتر کشتی حضور موثر و پرقدرتی داشته باشد. بر این مبنا رضایزدانی به عنوان سرمربی تیم کشتی باشگاه استقلال انتخاب شد. ان‌شاالله با مجوزی ستاد ملی مبارزه با کرونا نسبت به برگزاری تمرینات و رقابت‌ها اقدام خواهد شد.

وی در مورد اینکه با وجود بدهی‌های زیاد باشگاه استقلال، در مورد تیمداری در کشتی اقدام شده، عنوان کرد: بودجه کشتی کاملا از منابع اسپانسر تامین می‌شود و هیچ ربطی به بودجه استقلال ندارد. از این جهت هیچ نگرانی وجود ندارد. کشتی اسپانسر جداگانه دارد و تمامی هزینه‌ها توسط آن انجام می‌شود.

معاون باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود کشتی‌گیران مطرح قراردادشان را بسته‌اند و تامین کشتی‌گیر چگونه انجام خواهد شد، اظهار داشت: اینگونه نیست. خوشبختانه در برهه خوبی این اتفاق افتاده و در صحبت‌هایی هم که با فدراسیون کشتی داشتیم، کشتی‌گیران خوبی هم حضور دارند. رضایزدانی هم به عنوان یک اسطوره کشتی حتما با برنامه ریزی وارد این عرصه شده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از کشتی‌گیران خارجی هم استفاده خواهد شد، گفت: بله، احتمال دارد.

مددی در خصوص برگزاری جلسه کمیته انضباطی باشگاه برای رسیدگی به پرونده دانشگر و باقری، عنوان کرد: جلسه کمیته انضباطی با حضور اعضای ان برگزار شد. صحبت‌های دو بازیکن را شنیدیم. عذرخواهی کردند. طی روزهای آینده هم انشاالله حکم اعلام خواهد شد.

معاون باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود برخلاف باقری، دانشگر بخشیده نمی‌شود، اظهار داشت:‌ به هیچ عنوان چنین موضوعی مطرح نیست. هنوز تصمیم گیری نشده، طی هفته آینده نسبت به اتخاذ تصمیم نهایی اقدام می‌شود.

وی در خصوص اینکه حضور علی کریمی و روزبه چشمی در بازی با پرسپولیس نامشخص است، گفت: من امروز با نوروزی و ستوده صحبت می‌کنم و آخرین وضعیت این دو را جویا می‌شوم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها