jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۷۴۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۵

در حالی که بر اساس مصوبه بانک مرکزی بانک ها ملزم به پرداخت وام ازدواج به جوانان هستند برخی بانک ها با انواع مانع تراشی ها از پرداخت وام سر باز می زنند.

به گزارش جام جم آنلاین در حالی که هم اکنون بخش محدودی از مردم ایران کارمند رسمی دولت به شمار می روند بانک سپه از متقاضیان وام ازدواج نامه کسر از حقوق کارمند رسمی دولتی مطالبه می کند!

این در حالی است که در بخشنامه بانک مرکزی صرفا یک ضامن معتبر و سفته به عنوان تضمین وام 50 میلیون تومانی ازدواج قید شده است!

علاوه بر این بانک مرکزی برای تسهیل پرداخت وام ازدواج یارانه افراد را به عنوان وثیقه وام ازدواج مجاز تلقی کرده است با این حال برخی بانک ها به بخشنامه بانک مرکزی تمکین نمی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر