jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۲۵۱۵ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۳

سرمربی سپاهان از بیمارستان مرخص شده است اما پزشکان توصیه های سرسختانه برای او دارند.

به گزارش جام جم آنلاین ، امیر قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان به دلیل حمله عصبی در یکی از بیمارستان های اصفهان بستری شده بود و با بهتر شدن حالش به خانه رفت. البته پزشکان به او اکیدا توصیه کرده اند به هیچ عنوان خود را در معرض ناراحتی و استرس قرار ندهد تا عواقب بد جسمانی در انتظار او نباشد.

برای قلعه نویی موقعیت استراحت کامل در فوتبال ایران اما هرگز پیش نیامد. زندگی او در مربیگری پرفراز و نشیب بود اما ماجراهای حضور او در تیم ملی و ناکامی در جام ملت‌های آسیا هنوز قلعه‌نویی را آزار می‌دهد. قلعه‌نویی از اوایل دهه ۸۰ تا امروز به طور بی‌وقفه مشغول مربیگری است؛ تقریبا بدون حتی یک فصل استراحت! 

اکنون نیز پزشکان به او توصیه کرده اند خود را از فضای تنش زا و پر استرس دور نگه دارد تا بیش از این آسیب نبیند. گفته می شود این شرایط ممکن است تصمیم امیر قلعه نویی را قطعی کند؛ خداحافظی با فوتبال. 

کنار گذاشتن فوتبال چیزی است که پس قلعه نویی بربیاید؟ 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر