jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۲۵۰۱   ۰۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۷

هافبک اسبق استقلال قرار بود دستیار پرویز مظلومی در تیم ملی جوانان شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، پرویز مظلومی قصد داشت محمد نوازی را به عنوان دستیار خود در تیم ملی جوانان منتشر کند ولی او بعد از قهرمانی پرسپولیس با انتشار یک استوری با قرمزها شوخی کرد تا از کادر این مربی حذف شود! نوازی هم که در جریان این مسئله قرار گرفت، پیامی کنایه آمیز منتشر و از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال تشکر کرد. نوازی اخیرا در فضای مجازی سوژه هواداران پرسپولیس شده. البته او درباره مجیدی و استقلال هم همواره حرف هایش را رک و صریح به زبان آورده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها