jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۷۱۹۷۱ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۵۴

مجموعه ورزشی شهید کشوری صبح امروز دچار حریق شد اما به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی این حادثه خسارت و تلفات قابل توجهی نداشته است.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهر نوشت: مجموعه شهید کشوری که از ورزشگاه های کلیدی پایتخت و زیر مجموع شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به حساب می آید، صبح امروز چهارشنبه دچار حریق شد که البته با حضور به موقع ماموران سازمان آتش نشانی خیلی زود مهار شد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی ضمن تایید این خبر در مورد جزئیات آن توضیح داد.

وی گفت: آتش سوزی در بخش رختشوی‌خانه مجموعه شهید کشوری رخ داده در حالی که در این بخش لباس های استفاده شده ورزشی وجود داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: از محلی که دچار حریق شده، دود به طبقات بالایی سرایت کرده اما در مجموع این حادثه خسارت و تلفات زیادی نداشت.

ملکی از مصدومیت جزئی یک نفر به عنوان تنها پیامد حریق امروز یاد کرد و گفت: در جریان این حادثه یک آقا که ظاهرا از نگهبانان مجموعه شهید کشوری بوده از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی جزئی شد. وی خیلی سریع به اورژانس منتقل شد.

ملکی تاکید کرد: حادثه آتش سوزی در مجموعه شهید کشوری با حضور به موقع ماموران آتش نشانی در طول نیم ساعت مهار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر